Nuna Aace Fotelik 15-36 kg


999,00

ilość sztuk

+
-
 Nuna Aace Fotelik 15-36 kg
 Nuna Aace Fotelik 15-36 kg zdjęcie 0
 Nuna Aace Fotelik 15-36 kg zdjęcie 1
 Nuna Aace Fotelik 15-36 kg zdjęcie 2

Opis

Nuna Aace to nowoczesny fotelik samochodowy dla dzieci o wadze 15-36 kg. Solidny i bezpieczny na długie lata. Zaprojektowany z myślą o rosnących dziecku i znający jego potrzeby. Wysokie bezpieczeństwo potwierdzone testami, a przy tym stosunkowo niska cena - to atuty, które powinny cię przekonać do modelu Aace. Poznaj go jeszcze lepiej!

3D growth™ - system regulacji

Nuna Aace podąża za twoim dzieckiem. Jego konstrukcja rośnie wraz z małym pasażerem. Dzięki temu od 4-go do 12-go roku życia ma idealną przestrzeń do podróży. Fotelik wyposażono w system wzrostu - 3D growth™. Polega on na możliwości rozszerzenia ścian bocznych przy jednoczesnej regulacji zagłówka. Unieś go do góry - posiada aż 11 stopni wysokości - a panele boczne proporcjonalnie przystosują się szerokości barków dziecka.

 Nuna Aace Fotelik 15-36 kg

Wysuwane siedzisko

Model Nuna Aace oprócz szerokiego zakresu regulacji zagłówka i szerokości ma jeszcze jedną przydatną funkcję. To możliwość 3-stopniowego dopasowania długości siedziska adekwatnie do wzrostu dziecka. Wysuwa się go do przodu. Dzięki temu maluch zyskuje więcej przestrzeni na nogi zapewniając mu maksymalny komfort podróży przez cały okres użytkowania z fotelika.

 Nuna Aace Fotelik 15-36 kg

Metoda montażu - ISOFIX

Instalacja fotelika staje się prosta i przyjemna, gdy masz system ISOFIX w swoim samochodzie. Nuna Aace posiada specjalne złącza, które wystarczy wsunąć w kompatybilne klamry w kanapie. To bardzo szybkie i wygodne. Dodatkowo fotelik zyskuje większą stabilność podczas jazdy i solidne zabezpieczenie w przypadku kolizji drogowej. Podczas instalacji zwróć uwagę na kolorowe oznaczenia. Przy prawidłowym wpięciu pojawi się kolor zielony - możesz śmiało ruszać w drogę!

 Nuna Aace Fotelik 15-36 kg

Odchylane oparcie

Dzięki systemowi ISOFIX możesz także zmieniać kąt nachylenia oparcia. Masz do dyspozycji aż 8-stopniowe spektrum kąta nachylenia. To nie tylko większa wygoda dziecka, ale również lepsze dopasowanie do oparcia kanapy.

Wentylowana tapicerka, wygodny dostęp do napoju

Twoje dziecko zasługuje na udogodnienia w podróży. Dlatego fotelik Nuna Aace ma coś więcej do zaoferowania. Wyposażono go w system wentylacji siedziska, który dba o temperaturę i przewiew okolic ciała dziecka. Oddychająca tapicerka działa z korzyścią dla delikatnej skóry, a także zapobiega poceniu się i gromadzenia wilgoci. Gdy obicie fotelika pobrudzi się, możesz zdjąć je i wygodnie uprać w pralce.

Do fotelika otrzymujesz praktyczny uchwyt na kubek, który możesz zamontować po dowolnej bocznej stronie siedziska. Mały pasażer ma ciągły dostęp do napoju i może samodzielnie kontrolować zaspokojenie pragnienia, zwłaszcza latem.

 Nuna Aace Fotelik 15-36 kg

Dodatkowe funkcje fotelika Nuna Aace:

 • Wysoka ocena w testach ADAC - 4,
 • Uchwyt na kubek i maskownice do Isofix - w komplecie,
 • 8-stopniowo regulowane oparcie,
 • Ochrona boczna SIP wraz z pianką pochłaniającą energię uderzenia,
 • Wyprofilowane podłokietniki,
 • Prowadnice na pasy samochodowe,
 • Nowoczesny, minimalistyczny design.

Dane techniczne fotelika Nuna Aace:

 • Waga: 7,1 kg.
 • Wymiary fotelika (dł. x szer. x wys.): 44 x 51,5 x 63,2 cm,
 • Wymiary maksymalne po rozłożeniu (dł. x szer. x wys.): 68,8 x 56,2 x 84,9 cm,
 • Przedział wagowy: 15-36 kg.

Informacje i Kontakt

Sklepy stacjonarne

Al. Wojska Polskiego 22/24
26-600 Radom
tel. 48 604 994 402
tel. 48 365 35 71
babymix@interia.eu

ul. Warszawska 150
26-600 Radom
tel. 48 530 014 510
kimexwarszawska@interia.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt 10:00-18:00
sobota   9:00-14:00